Véleményeket Dr. Bérczy Juditról itt olvashat >>>
Rendelés típusa:
Rendelés helye: Széna tér
Telefonszám: +36 30 141 4242
Dr. Bérczy Judit továbbképzései:
Belső elválasztású mirigyek centrális szabályozásának vizsgálata, kiemelten centrális típusú elhízásban, valamint a meddőséggel kapcsolatban. E témákban 8 európai országban és egy tengerentúli konferencián tartottam előadást.
Társasági tagságai:
Diagnosztikám során, kezelésben az orvostudományi egyetemen, kórházban, belgyógyász és endokrinológus szakorvosként megszerzett tudásomat és tapasztalatom mellett használom a természetgyógyászati ismereteimet is. Kezelések során használom az ayurvedius és kínai gyógyelemeket, ismerem az energiáramlásokat. Gyógyításában nagy hangsúlyt fektetek a táplálkozás, mozgás, megfelelő életritmus gyógyító hatására.
Dr. Bérczy Judit holisztikus endokrinológus, természetgyógyász. Magánrendelése Budapesten a Széna térnél.
A magas vérnyomás szinte az egész világon népbetegségnek számít. Bár gyógyszeres terápiával az állapot normalizálható, azonban vannak olyan esetek, amikor a kitartó kezeléssel sem javul a hipertónia. Dr. Bérczy Judit, a Budai Endokrinközpont endokrinológus főorvosa elárulja, mi állhat ennek hátterében.
További véleményekA doktornő nagyon kedves és segítőkész. Igazán jó, hogy nemcsak gyógyszerrel de a természetes anyagok használatával, gyógyteákkal is gyógyít. Szívből ajánlom mindenkinek!
Szinte mindenki számára ismerős, hogy egy bőséges lakmározás után álmosság, fáradtság lesz rajta úrrá, és fellép az ún. “kajakóma”. Ez egyszer-egyszer előfordulhat, ám ha gyakran jelentkezik, akkor dr. Skurdenka Beatrix, az Endokrinközpont endokrinológusa azt tanácsolja, érdemes utánajárni, mi is okozza a problémát, ugyanis nagyon gyakran IR (inzulinrezisztencia) áll a hátterében.
A mellékvese egy igen fontos endokrin szervünk, melynek zavarai több problémát is okozhatnak. Az egyik ilyen az ún. Addison-kór, mely alacsony vérnyomást, depressziót és fokozott pigmentációt eredményezhet. Hogy miket érdemes tudni a betegségről, azt dr. Polyák Annamáriától, az Endokrinközpont endokrinológusától tudtuk meg.
A pajzsmirigybetegségek legnagyobb része gyógyszeresen eredményesen kezelhető, ám vannak olyan esetek, amikor javulást csakis a műtéti beavatkozástól lehet várni. Dr. Békési Gábort, az Endokrinközpont pajzsmirigy specialistáját arról kérdeztük, vajon mikor indokolt a műtét, és mire lehet utána számítani?