Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztelt Doktor Nő/Doktor Úr!



Olyan panasszal fordulok Önhöz, hogy már több mint fél éve fájnak a melleim, és nem csak menstruáció előtt és/vagy után, hanem mindig. Leginkább akkor érzem, ha valamilyen nyomás éri pl.: egy egyszerű melltartó felvétele is fájdalmas, de volt már rá példa, hogy enélkül is fájtak. Természetesen voltam vele nőgyógyásznál, aki csomót nem talált benne, és annyit mondott, hogy hormonális változás, vagy izomgyulladás okozhatja. Az utóbbit kizárnám, mert tudom hogy nem ott fáj, hanem inkább középtájt.

Megjegyezném még azt is, hogy "férfias" szőrzet található az intim helyeken, belső combokon, és a hasamon. Olyan kérdésem lenne, hogy ez mitől lehet? Ha lehet egy orvos nevét is kérném, aki ilyenekre szakosodott, mert fogalmam sincs kihez forduljak!



Válaszát előre is köszönöm



Tisztelettel

Zsanett
Kedves Zsanett!



Koppány Viktória vagy Polyák Annamária drnőt tudom javasolni. Kérem amennyiben szeretne bejelentkezni hívja a 36/70 431 9728-as számunkat.



Üdvözlettel:Nagy Anett

Hírek

A cirkadián ritmus felborulása IR-hez is vezethet

A cirkadián ritmus felborulása IR-hez is vezethet

Az IR kialakulásában több tényező is közrejátszik. Arról azonban általában kevés szó esik, hogy a cirkadián ritmus hogyan befolyásolja az inzulinszintet. Dr. Borús Hajnallal, a Budai Endokrinközpont diabetológusával beszélgettünk erről a témáról.

További részletek
Panaszt okoz a metformin! Mit tegyek?

Panaszt okoz a metformin! Mit tegyek?

A cukorbetegség és a prediabetes terápiájában fontos szerepet tölt be a metformin. Sokszor hallani, azonban, hogy a páciens érzékenyen reagál a készítményre; emésztési panaszokat, hányást, hasmenést okoz. Ilyenkor mit lehet tenni? Más készítményre van szükség? Esetleg lassabb dózisemelésre? A kérdéseket dr. Borús Hajnal, a Budai Endokrinközpont diabetológusa válaszolja meg.

További részletek

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

PRIMA MEDICA