Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztelt Doltor Úr /Nő. 45 éves anyuka vagyok körülbelül 3 éve kezdődtek a panaszaim előbb szörnyen feszült voltam aztán viszketett az egész testem amit később különböző belgyógyászati tünetek követtek a bal oldalon a koldoktol nem messze érdekes bizsergetö mocorgást érzek azt hittem valami parazitam van .néha hirtelen elszedultem ,majd következett a torkomban folytogato érzés ami egészen végig hasít a bal karomon. Néha olyan fáradság tör rám hogy nem bírok elindulni a munkába es ha tükörbe nézek olyan vagyok mint aki legalább 70 éves .67 kg rol 87 kg ra Hiztam röpke idő alatt a hajam száraz es a jobb oldalon nem nő a körmeim toredeznek a szemeim puffadtak a hangom rekedtes a vegtagjaimban nagyon Erőss fájdalom van a hasam puffad a szekletem néha szorulasom van ritkán hasmenésem van hogy neha veres a szekletem a farkas éhes tudok lenni ha eszem hanyingerem van a nyálkahártyám neha olyan száraz hogy nem bírok kontaktlencset viselni es mind ezalatt a lassan 4 év alatt egyszer mutatott alul működést a pajzsmirigy depressziós vagyok mar azt hiszik rolam hogy szimulalok miközben en borzasztóan érzem magam...mi lehet velem?
Tisztelt Éva!

Panaszai és leírása alapján mindenképpen szükséges felkeresni egy endokrinológus szakembert.Intézményünkben Dr.Molnár Jeannette doktornőt tudom javasolni.
Honlapunkon utána tud olvasni a Doktornőnek és amennyiben szeretne bejelentkezni kérem adja meg elérhetőségét a könnyebb egyeztetés végett.

Üdvözlettel:Nagy Anett

Hírek

Pajzsmirigybetegek több jódot veszíthetnek az izzadás miatt

Pajzsmirigybetegek több jódot veszíthetnek az izzadás miatt

A pajzsmirigy optimális működéséhez elengedhetetlen a megfelelő mennyiségű jód bevitele, különösen nyáron, amikor a fokozott izzadás miatt a szervezet több jódot veszíthet. A jódhiány pajzsmirigy alulműködéshez vezethet, míg a túlzott bevitel fokozhatja a pajzsmirigy gyulladását, túlműködését. A jódbevitel tehát fontos kérdés a pajzsmirigybetegeknek, azonban dr. Békési Gábor PhD, az Endokrinközpont – Prima Medica endokrinológusa, belgyógyász, egyetemi docens arra hívja fel a figyelmet, hogy a megfelelő mennyiség beállításához mindenképp orvossal kell konzultálni.

További részletek
Szőrszálak a mellbimbó körül és az állon? Ez lehet az oka

Szőrszálak a mellbimbó körül és az állon? Ez lehet az oka

Amikor egy nő azt veszi észre, hogy sötét szőrszálak nőttek a mellbimbója körül, az állán, a bajusz területén, meglehetősen kellemetlennek találhatja azt, hiszen ezek klasszikusan férfias megjelenésre utalnak. Azonban mielőtt bárki úgy gondolná, elég csak kitépkedni a zavaró szőrszálakat, érdemes utánajárni, mi okozhatja ezt a jelenséget. Dr. Borus Hajnal, az Endokrinközpont – Prima Medica belgyógyásza, endokrinológus, diabetológus beszélt a lehetséges okokról.

További részletek
Mi segíthet, ha nehéz beállítani a vércukorszintet?

Mi segíthet, ha nehéz beállítani a vércukorszintet?

A vércukorszint jelentős ingadozásainak kivédése rendkívül fontos a cukorbetegek számára, akik szélsőséges esetben a ketoacidózis és/vagy a súlyos hipoglikémia felé is sodródhatnak. De vajon mi lehet az oka annak, ha nehéz beállítani a vércukorszintet, mi minden befolyásolja a hatékony kontrollt és miért fontos annyira az egyensúly beállítása? Dr. Para Györgyi, az Endokrinközpont diabetológusa, belgyógyász, szöveti cukor monitorozás specialista adta meg a válaszokat.

További részletek

SPECIALIZÁLT KÖZPONTOK