Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztelt Szakértő!

Sok éve depresszió miatt gyógyszert(Melipramin)kell szednem.Időközben 4 éve pajzsmirigy túlműködést állapítottak meg,Methothirynt kaptam,szedtem közel 4 évig,a TSH értékek huzamosan jók voltak,1,5-2 között.Emiatt orvosom fokozatosan leállította a gyógyszer szedését július-augusztusban.Lehet,hogy nincs összefüggés,mert tetézte még egy állásvesztés,de depresszió rosszabb lett,s nem javul gyógyszer mellett sem.56 éves nő vagyok,6 éve már klimaxban.Fokozott szőrnövekedés tapasztalható az állon,bajusz is.Tanácsát kérném,merre induljak,milyen összefüggései lehetnek a dolognak,mi a teendőm,hogy ezek megoldódjanak. Köszönöm megtisztelő figyelmét. Marianna
Kedves Mariann!



Előfordulhat hogy nem megfelelően van beállítva a pajzsmirigy hormon, de fokozott szőrnövekedése utalhat magas tesztoszteron szintre is.

Keressen fel egy endokrinológus szakorvost.



Üdvözlettel:Nagy Anett

Hírek

Mi lehet a foltos hajhullás és a hajritkulás oka?

Mi lehet a foltos hajhullás és a hajritkulás oka?

Napi hány hajszál elvesztése tekinthető még elfogadhatónak, és milyen okok miatt jelentkezhet a foltos hajhullás és/vagy a hajritkulás? Ezekre a kérdésekre válaszolt dr. Bérczy Judit, a Budai Endokrinközpont belgyógyász, endokrinológusa.

További részletek
Betegbiztonságot veszélyeztető visszaélés Prof. Dr. Balázs Csaba nevével

Betegbiztonságot veszélyeztető visszaélés Prof. Dr. Balázs Csaba nevével

Fontos, betegek biztonságát veszélyeztető internetes visszaélésre hívja fel az Endokrinközpont minden cukorbeteg figyelmét.
 

További részletek

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

PRIMA MEDICA